4. Вкажіть ношення кількості атомів Алюмінію і Оксигену, що вступають у ре- акцію згідно з

рівнянням реакції 4Al + 3O2 = 2Al2O3: A 2 : 3; Б 2 : 4; В 4 : 3; Г 2 : 6.

Ответы на вопрос

Отвечает Вяземский Владик.

N(Аl)=4, N(О) =2*3=6. => N(Al)/N(O)=4:6=2:3.

Вiдповiдь: А 2:3.