14.Обчисліть масу калій гідроксиду, який провзаємодіяв з сульфур(IV) оксидом об'ємом 2,24 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Babayan Ashot.

SO2+2KOH=>K2SO3+H2O

n(SO2)=2,24/22,4=0,1

n(KOH)=2n(SO2)

n(KOH)=0,1

m(KOH)=0,1×56=5,6г