У воді , масою 90 г розчинили 35 г соди. Яка масова частка розчиненої речовини утвореного розчину ?


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Юлия.

Дано:

m(води) = 90 г

m(соди) = 35 г

Знайти:

ω(соди) - ?

Рішення:

1) m р-ну(соди) = m(води) + m(соди) = 90 + 35 = 125 г;

2) ω(соди) = m * 100% / m р-ну = 35 * 100% / 125 = 28%.

Відповідь: Масова частка соди становить 28%.