80г суға 20г тұз салынса, сол ерітіндінің массалық үлесі қандай болады? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Соломатова Елизавета.

Ответ:

m=80g+20g=100g

20g÷100g=0,2g

0,2g×100=20