Мыс (||) оксидіндегі (CuO) элементтердіңқандай? 1. Мыс (ІІ) оксидіндегі (CuO) элементтердің

массалық үлесін есептеңдер.2. Мырыш сульфатындағы ZnSO элементтердің массалық үлестерінесептеңдер.Жауабы: (Zn) = 0,404; (S) = 0,199; (O) = 0,397.3. Қосылыстың құрамындағы күмістің массалық үлесі 63,53%, азоттыкі8,23%, оттектікі 28,24% болса, оның формуласын құрыңдар.4. Қосылыстағы элементтердің массаларының қатынасы m(H) : m(S) : m(O)= 1: 16 : 24 болса, осы заттың формуласы қандай?E​​

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрная Маша.

Ответ:

Ar (Cu) = 64

т/к: ω (Cu)% – ? Ar (O) = 16

ω (O)% – ? Mr (CuO) = 64+16=80

ω (Cu)%= = = 80%

ω (O)% = = = 20

Брншсі