60 г суға 20г қант ерітілді.Осы ерітіндінің массалық үлесі қанша? (Жауабы:25 %)


Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Настя.
M=60г+20г=80г
20г÷80г=0.25г немесе 25%
0.25×100=25
2 0