Егер көлемдік үлесі 40% болса,NH3 пен О2 қоспасындағы оттектің массалық үлесі


Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

 вот. ну примерно так     
m(nh3)=0,6*17=10,2
m(o2)==0,4*32=12,8
%О2)==12,8*100%/12,8+10,2 ==1280:23=55,6%          
 
 ответ 55,6 проц