Укажіть формули газів, що мають однакову густину за однакових умов C2H4 CH4 NO CO N2O N2


Ответы на вопрос

Отвечает Адуло Ангелина.

Объяснение:

р(газа)= m/V = (n•M)/(n•Vm)

р(газа)= М(газа)/Vm

✓p(C2H4)= (2•12+4•1)/22.4= 28/22.4= 1,25г/л

p(СН4)= (1•12+4•1)/22.4= 16/22.4= 0.714 г/л

p(NO)= (14+16)/22.4= 30/22.4= 1.339 г/л

✓p(CO)= (12+16)/22.4= 28/22.4= 1,25 г/л

p(N20)= (2•14+16)/22.4= 44/22.4= 1.964 г/л

✓p(N2)= (2•14)/22.4= 28/22.4= 1,25 г/л