ПОМОГИТЕ 100 БАЛОВ ДАЮ 1. Запишіть формулу речовин H2S, CH4, та СО у порядку зменшення їх

відносної молекулярної маси. Виконайте необхідні обчислення. 2. Розрахуйте співвідношення масових часток елементів у SO3 3. Урівняйте рівняння та визначте суму коефіцієнтів у кожному рівнянні: FeCl2+Cl2—>FeCl3 Ca+H3PO4—>Ca3(Po4)2+H2 Na2O2+H2O—>NaOH+O2 Помогите, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Пётр.

1.

Ответ: H2S, CO, CH4

Mr(H2S) = 1×2 + 32 = 34

Mr(CH4) = 12 + 1×4 = 16

Mr(CO) = 12 + 16 = 28

2.

Ответ: W(S) : W(O) = 2 : 3

Mr(SO3) = 32 + 16×3 = 80

W(S) = 32 : 80 × 100% = 40 %

W(O) = 100 - 40 = 60 %

W(S) : W(O) = 40 : 60 = 2 : 3

3.

2FeCl2 + Cl2 == 2FeCl3 -- Сумма коэффициентов: 5

3Ca + 2H3PO4 == Ca3(PO4)2 + 3H2 -- Сумма коэффициентов: 9

2Na2O2 + 2H2O == 4NaOH + O2 -- Сумма коэффициентов: 9