СРОЧНО, ДАЮ 70 БАЛОВ. у якій масі води міститься стільки молекул води, скільки їх знаходиться в

4,48л (н.у) амоніаку NH4

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

Відповідь:

Пояснення:

N(H2О)=N(NH3)

n(H2O)·Na=n(NH3)·Na

n(H2O)=n(NH3)

n(NH3)=V/Vm=4.48/22.4=0.2моль

m(H2O)=n(H2O)·M(H2))=0.2·(2·1+16)=3.6г