Скільки атомів та молекул міститься в: а) 2 л хлору; б) 2 л водню? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шегера Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

а)

n(Cl₂) = V(Cl₂)/Vm = 2/22,4 = 0,09 моль

N(Cl₂) = n(Cl₂) * Na = 0,09 * 6,02 * 10²³ = 0,542 * 10²³ молекул

Так как молекула хлора двухатомна, то

N(Cl₂) = 2 * N(Cl₂) = 2 * 0,542 * 10²³ = 1,084 * 10²³ атомів

б)

n(Н₂) = V(Н₂)/Vm = 2/22,4 = 0,09 моль

N(Н₂) = n(Н₂) * Na = 0,09 * 6,02 * 10²³ = 0,542 * 10²³ молекул

Так как молекула водню двухатомна, то

N(Н₂) = 2 * N(Н₂) = 2 * 0,542 * 10²³ = 1,084 * 10²³ атомів