Наведіть приклади амфотерних гідрооксидів. У чому виявляються амфотерні властивості цих сполук?

Відповідь підтвердити рівняннями реакцій. ТЕРМІНОВО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сластников Артём.

Відповідь:

2Al(OH)3 + 3H2SO4 = AL2(SO4)3 = 6H20

Al(OH)3 + 3KOH = K3Al2O3 + 3H2O

Пояснення:

Амфотерні гідроксиди - це гідроксиди які в певних умовах можуть проявляти як основні властивості так і кислотні