Обчисліть масу сульфатної кислоти необхідну для розчинення 156 г алюміній гідроксиду.


Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Al(OH)3) = 156 г

Найти: m(H2SO4) - ?

М(Al(OH)3) = 27 + 16 * 3 + 1 * 3 = 78 г/моль

М(H2SO4) = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98 г/моль

Складемо РХР:

   156 г                  х г

2 Al(OH)3   +    3 H2SO4  → Al2(SO4)3 + 6 H2O

n = 2 моль        n = 3 моль

M = 78 г/моль   M = 98 г/моль

m = 156 г           m = 294 г

m(H2SO4) = 156 * 294 : 156 = 294 г