Обчисліть масу осаду, що утвориться при взаємодії 50 г кальцій хлориду з натрій сульфітом

Допоможіть будь ласка буду дуже вдячна)

Ответы на вопрос

Отвечает Бембеева Светлана.

Ответ:

Объяснение:

CaCl2 + Na2SO3 → CaSO3 + 2 NaCl

Молярна маса CaSO3 = 40.08 + 32.06 + 48.00 = 120.14 г/моль

Молярна маса CaCl2 = 40.08 + 2(35.45) = 110.98 г/моль

Молярна маса Na2SO3 = 2(22.99) + 32.06 + 3(16.00) = 126.04 г/моль

Масове співвідношення між CaCl2 та CaSO3 дорівнює 1:1, тому маса CaSO3, що утворюється, також дорівнює 50 г.

Отже, маса осаду, що утвориться, становитиме 50 г.