Срочно даю 70 баллов 3. Розв'яжіть задачу. Обчисліть, чи вистачить кисню об'ємом 167 л (н. у.)

для добування сульфур (IV) оксиду кількістю речовини 3,5 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(SO2) = 3,5 моль

Найти: V(O2) - ?

Складемо РХР:

х моль          3,5 моль

2O2  +  S   → SO2

n = 2 моль     n = 1 моль

Знайдемо кількість речовини кисню:

n(О2) = 3,5 * 2 : 1 = 7 моль

Обчислимо об'єм:

V(O2) = n(О2) * Vm = 7 * 22,4 = 156,8 л

Так, вистачить кисню об'ємом 167 л (н. у.) для добування сульфур (IV)

оксиду кількістю речовини 3,5 моль , так як його потрібно 156,8 л