Визначити скільки солі потрібно додати до 30025%розщину щоб одержати 35%розщину​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахимжанов Айдос.

Відповідь:

m=300г

w1=25%

w2=35%

m2(солі)-?

m1(солі)=300*25/100=75г

35%=(75+m2)*100/(300+m2)

35*(300+m2)=(75+m2)*100

35*300+35*m2=100*75+100m2

35m2-100m2=100*75-35*300

-65m2=-000

m2=3000/65=46,2г

Пояснення: