Обчисліть масу розчину калій гідроксиду , якщо масова частка розчиненої речовини у ньому дорівнює

17%, а маса розчиненої речовини становить 34 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р.р.) = 34 г

w(р.р) = 17% або 0,17

Найти:  m(р-ну) - ?

m(р-ну) = m(р.р.)/w(р.р) * 100% = 34 : 17% * 100% = 200 г