1)Обчисліть масу солі, яка утвориться при взаємодії сульфатної кислоти масою 35 г з калій

гідроксидом. 2)Масова частка Нікелю у нікель(ІІ) гідроксиді становить: 3)Яка кількість речовини ферум(ІІІ) оксиду утвориться при розкладанні ферум(ІІІ) гідроксиду кількістю речовини 5 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Ксения.

Объяснение:

1. H2So4+2KOH=K2SO4+2H2O

знаходимо кількість речовини сульфатної кислоти

n=m:M

n=35:98=0.36моль

за рівнянням реакції, кількості сульфатної кислоти та солі однакові,тоді

m=n*M

M(K2SO4)=174

m=0.36моль*174=62,64г

2. М(Ni(OH)2)=93

w(Ni)=59:93*100відсотків=63,44відсотки