Здійсніть такі хімічні перетворення: купрум (ІІ) оксид → купрум(II) сульфат → купрум(II) гідроксид

→ купрум (ІІ) оксид. Напишіть свої спостереження та складіть рівняння реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

CuO=CuSO4=Cu(OH)2=CuO

CuO+H2SO4=CuSO4+H2O р.обмена

CuSO4+Ba(OH)2=Cu(OH)2+BASO4 р.обмена

Cu(OH)2=CuO+H2O р.разложения