СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!! Розведена сульфатна кислота прореагувала із магнієм масою 4,8г.

Обчислити масу отриманої солі і об'єм водню, що виділився за нормальних умов.ДАМ 49 БАЛЛОВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Надя.

Ответ:

дано

m(Mg) = 5.8 g

---------------------

m(MgSO4)-?

V(H2)-?

5.8 X y

Mg+H2SO4-->MgSO4+H2

24 120 22.4

M(Mg) = 24 g/mol , M(MgSO4) = 120 g/mol , Vm = 22.4 l/mol

X(MgSO4) = 5.8*120 / 24 = 29 g

y(H2) = 5.8 * 22.4 / 24 = 5.41 L

ответ 29 г, 5.41 л

Отвечает Шухрова Маргарита.

Ответ:

Перевірена експертом відповідь

дано

m(Mg) = 4.8 g

m(MgSO4)-?

V(H2)-?

5.8

(93). #

X

у

Mg+H2SO4-->MgSO4+H2

24

120

22.4

M(Mg) = 24 g/mol, M(MgSO4) = 120 g/mol, Vm =

22.4 Imol

X(MgSO4) = 5.8*120 / 24 = 29 g

y(H2) 5.8 22.4/24 5.41 L Ответ 29 г. 5.41 л

Объяснение:

не знаю пправильно ли