При дії на магній хлорид розчином ,що містить натрій гідроксид масою 16 г випав білий осад яка

кількість речовини осаду утворилась 

Ответы на вопрос

Отвечает Асеев Никита.

Дано:

m(NaOH) = 16 г

Найти:

n(Mg(OH)2) - ?

Решение:

MgCl2 + 2NaOH => Mg(OH)2 + 2NaCl

n=m/M

M(NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль

n(NaOH) = 16/40 = 0,4 моль

n(Mg(OH)2) = ½n(NaOH) = 0,4/2 = 0,2 моль

Ответ: 0,2 моль