Встановіть відповідність між схемою реакції і назвою. AB+CD= AD +CB

A+BC=B+ACобмінузаміщеннярозклад усполучення ​

Ответы на вопрос

Отвечает Останина Настя.
AB+CD= AD +CB - обмін
A+BC=B+AC - заміщення