1 Визначити масову частку цукру в розчин,і який приготували коли 10 г цукру розчинили в 300г

води. 2.Визначіть яку масу солі має розчин масою 160 г, з масовою часткою солі 3%. срочно!!! 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Братков Артём.

Відповідь:

Задача 1

1) Знайдемо масу всього розчину:

m(розчину)=10г+300г=310г

2) Знайдемо масову частку цукру в цьому розчині:

w(цукру)=m(цукру) : m(розчину) = 10г : 310г ≈ 0,03 ≈ 3%

Відповідь: 0,03 або 3%

Задача 2

1) Перетворимо 3% у десятковий дріб:

3%=0,03

2) Застосуємо формулу і знайдемо масу солі в розчині:

w(cолі) = m(солі) : m(розчину)

m(солі) = w(cолі) * m(розчину) = 0,03 * 160г= 4,8г

Відповідь: маса солі - 4,8г

Пояснення: