2Al2O3 сума індексів Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Кричфалушій Віталіна.

Ответ:

індекси-числа,що стоять після хімічних елементів

Коефіцієнти-число , що стоять перед хімічними елементами

Спереду коефіцієнт 2 ,тому 2×2=4, 2×3=6

6+4=10

Або 2+3=5, 5×2=10