1) Обчисліть кількість молекул у фосфор(V) оксиді кількістю речовини 4 моль. 2) Обчисліть масу

(г) силікатної кислоти кількістю речовини 0,25 моль.​!з розв'язанням!

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнев Максим.

Ответ:

Объяснение:

1)

N(P2O5) = n(P2O5) * Na = 4 * 6,02 * 10²³ = 24,08 * 10²³ молекул

2)

М(H2SiO3) = 2 + 28 + 16 * 3 = 78 г/моль

m(H2SiO3) = n(H2SiO3) * М(H2SiO3) = 0,25 * 78 = 19,5 г