Обчисліть масу новоутворенного розчину солі , що утворюється у процесі додавання 200 мл води до

розчину з масовою часткою 12 %, що містить 120г солі

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ангелина.

Ответ:

Дано:

m(води)-200мл

w(роз.) 12% або 0,12

m(солі)-120г

m(н.роз.)

Объяснение:

m(розчину)= m(розчиненої речовини ) / w(розчину) = 120г / 0,12= 1000 г

m(н.розчину)= 1000+200= 1200г

В: 1200г