Маса кристалогідрату CaSO4*2H2O 17,2 г. Обчисли кількість речовини безводної солі та води. пжжжж


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Фёдор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CaSO4*2H2O)=17.2 г

Найти

n(CaSO4)-?

n(H2O)-?

Решение:

n(CaSO4*2H2O)=m/M=17.2/172=0.1 моль

n(CaSO4)=n(CaSO4*2H2O)=0.1 моль

n(H2O)=n(CaSO4*2H2O)*2=0.2 моль