установіть молекулярну формулу органічної речовини в якій масова частка карбону становить 66,7% а

окисгену 22,2%.відносна густина випарів цієї речовини за повітрям дорівнює 4,97.

Ответы на вопрос

Отвечает Федюк Іван.

Ответ:

Объяснение:

M = 13*M(H2)= 13*2 = 26 г/моль

n(C)= (92.3*26)/12*100 = 2

n(H)= (7.7*26)/1*100 = 2

C2H2 — ацетилен