Вкажіть, чому дорівнює кількість речовини порції кальцій бромиду CaBr2, що містить 72, 24×10²³

формульних одиниць?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирный Александр.

Відповідь:

Пояснення:

n(CaBr2) = N/Na = 72,24×10²³/6.02×10²³= 12 моль

Отвечает Юришинец Илья.

Дано:

N(CaBr2) = 72,24*10²³

Знайти:

n(CaBr2) - ?

Розв'язання:

1) n(CaBr2) = N(CaBr2) / NA = 72,24*10²³ / 6,02*10²³ = 12 моль.

Відповідь: Кількість речовини CaBr2 становить 12 моль.