До складу сполуки заліза з оксигеном входить 4 атоми оксигену. Відносна молекулярна маса цієї

сполуки дорівнює 232. Встановіть число атомів заліза у сполуці, якщо відомо, що масова частка заліза становить 72,5%

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Дарина.

Ответ:

3

Объяснение:

В нас маса усьої речовини 232, ми можемо відразу знайти массу заліза в цій формулі віднявши масу Оксигену(16*4=64) (232-64=168), в нас вийде 168 і тепер знаючи що маса одного атома феруму = 56, ми просто ділимо 168/56=3 (можна вирішити й набагато легше через формулу відсотків)