Обчисліть кількість молекул та масу води, що міститься у 5 моль речовини даю 50б​


Ответы на вопрос

Отвечает Sheviwama Selatyra.

Ответ:

Объяснение:

M(H2O) = 1 * 2 + 16 = 18 г/моль

Знайдемо масу:

m(H2O) = n(H2O) * M(H2O) = 5 * 18 = 90 г

Знайдемо кількість молекул:

N(H2O) = n(H2O) * Na = 5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул