Дано: Об'єм Хлору (СІ2) 44,8 л. Визначити: кількість речовини, масу, число частинок та відносну

густину за азотом та за воднем

Ответы на вопрос

Отвечает Балан Любовь.

Ответ:

Дано:

V(CO2)=44,8 л

n(CO2)-?

m(CO2)-?

N(O)-?

Розв*язок:

Знаходимо кількість речовин CO2:

n=V/Vm , Vm=22,4л/моль

n(CO2)=44,8/22,4=2(моль)

Знаходимо масу СО2:

m=n×M , M(CO2)=12+2×16=44г/моль

m(CO2)=2×44=88(г)

Із молекулярної формули СО2 визначаємо,що :

n(O)= 2×n(CO2)=2×2=4(моль)

Знаходимо кількість атомів оксигену:

N=n×Na, Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(O)=4×6,02×10²³= 24,08×10²³=2,408×10²⁴(атомів)

Відповідь: n(CO2)=2 моль; m(CO2)=88 г; N(O)=2,408×10²⁴ атомів.