Укажіть кількість речовини сульфур(IV) оксиду, у якій міститься 4 моль атомів Оксигену А 2 моль Б 4

моль В 0,5 моль Г 1 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Данил.

Ответ:

Объяснение:

А 2 моль

Так як у сульфур(IV) оксиду SO2 міститься 2 атоми Оксигену, то кількість речовини SO2 складає

n(SO2) = n(O)/2 = 4/2 = 2 моль