Якій кількості речовини відповідає 40 г ферум (ІІ) сульфіду?


Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллаева Жанел.

Объяснение:

n(FeS)= m/M = 40/(56+32)= 40/88 = 0.455 моль