А) Здійсніть перетворення: 1.Ca→Ca→Ca(OH)2 2. Mg→MgO→Mg(OH), Б) Де більша масова частка Феруму в

гідроксиді феруму (II) чи у гідроксиді феруму (III)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

1.

2Са + О2 = 2СаО

СаО + Н2О = Са(ОН)2

2.

2Mg + O2 = 2MgO

MgO + H2O = Mg(OH)2

3.

Мr(Fe(OН)2) = 56 + (16 + 1) * 2 = 90

w(Fe) = 56/90 * 100% = 62,22%

Мr(Fe(OН)3) = 56 + (16 + 1) * 3 = 107

w(Fe) = 56/107 * 100% = 52,33%

більша масова частка Феруму в гідроксиді феруму (II)