Визнач кількість речовини барій сульфату BaSO4, маса якого дорівнює 8155 г. будь ласка допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Бакыткызы Айжан.

n = m / M = 8155 / 233 = 35 моль

Ответ: 35 моль

Можно лучший ответ?