ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Вищий оксид елемента має загальну формулу RO2. Елементутворює летку водневу

сполуку, густина якої за повітрям дорівнює0,552. Що це за елемент?

Ответы на вопрос

Отвечает Алферов Тихон.

Ответ:

Объяснение:

Елемент формула оксиду EO₂ знаходиться у 4 групі, головній підгрупі. Воднева сполука загальною формулою RH₄

M(повітря) = 29 г/моль

M(RH₄) = D(повітря) * M(повітря) = 0,552 * 29 = 16 г/моль

R + 1 * 4 = 16

R = 16 - 4

R = 12

Цей елемент Карбон, його молярна маса дорівнює 12 г/моль

Вищий оксид : СО₂

Летка воднева сполука: СH₄