Хто знає : Вищий оксид елемента має загальну формулу RO2. Елемент утворює летку водневу сполуку,

густина якої за повітрям дорівнює 0,552. Що це за елемент?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилина Александра.

Объяснение:

Вищий оксид елемента має загальну формулу RO2, (IV)гр, старої період.системи, з воднем утворює сполуку RН4.

М(RН4)=D•M(повітря)=0.552•29=16г/моль

М(RН4)=х+4•1= х+4г/моль

х+4=16

х=12 карбон (С)

сполука невідома метан (СН4)

М(СН4)=12+4•1= 16г/моль