Розрахувати масові частки елементів в речовині NaAlO 2 .


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

Ответ:28%, 33%, 39%

Объяснение:Mr(NaAlO2) = 23+27+16×2=82

W(Na)= 23/82×100%=28%

W(Al) = 27/82×100%=33%

W(O2)=16×2/82×100%= 39%

W- масова частка

Мr- вдносна молекулярна маса