МНОГО БАЛІВ Відносна густина газу за повітрям 0,55. Яка молярна маса газу.


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейменова Балзия.

Ответ:

Объяснение:

М(повітря) = 29 г/моль

M(газу) = D(повітрям) * М(повітря) = 0,55 * 29 = 16 г/моль