Розмістіть формули речовин у порядку зростання їх молекулярних мас А) Р2O5, Б) CO2,В) SO3,Г) K2O

СРОЧНО РЕБЯТАА

Ответы на вопрос

Отвечает Вильсон Катя.

Відповідь:

Б), В), Г), А)

Пояснення:

P2O5= 2*31+5*16=62+80=142 г/моль

СО2= 12+2*16=12+32=44 г/моль

SO3= 32+3*16=32+48=80 г/моль

K2O= 39*2+16=78+16=94 г/моль