ДАЮ ВСЕ ЧТО ЕСТЬ!!!! 1. Визначити кількість речовини ферум (ІІІ) оксиду масою 25 г. 2.Визначити

відносну густину за повітрям та воднем нітроген (ІІ) оксиду. 3.Що таке каталізатори? Навести приклади. 4.Визначити об’єм вуглекислого газу (н. у.)  кількістю речовини 2 моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Надежда.

Ответ:

Объяснение:

1)

М(Fe2O3) = 56 * 2 + 16 * 3 = 160 г/моль

n(Fe2O3) = m(Fe2O3)/М(Fe2O3) = 25/160 = 0,15 моль

2)

М(повітря) = 29 г/моль  М(Н2) = 2 г/моль  М(NO) = 14 + 16 = 30 г/моль

D(повітрям) =  М(NO)/М(повітря) = 30/29 = 1,034

D(Н2) =  М(NO)/М(Н2) = 30/2 = 15

3)

Каталізатори - це речовини, здатні прискорювати хімічні реакції деяких продуктів і не входять до їх складу.

Наприклад: пероксид водню, потрапивши на ранку або подряпину, починає сильно шипіти і пузиритися.

Метали VIII групи (Fe, Ni, Co, Pt, Pd) використовуються в якості каталізаторів гідрування ненасичених сполук (головним чином алкенів і алкінів). Срібло є каталізатором окиснення і окисного дегідрування (наприклад, синтез формальдегіду з метанолу).

4)

V(CO2) = n(CO2) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л