Розташуйте речовини у порядку зростання їх молекулярних мас: А) CaCO3; Б)Ne; В)CO2; Г)Zn​


Ответы на вопрос

Отвечает Пучеглазова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Мr(CaCO3) = Ar(Ca) + Ar(C) + Ar(O) * 3 = 40 + 12 + 16 * 3 = 100

Mr(Ne) = Ar(Ne) = 20

Mr(CO2) = Ar(C) + A(О) * 2 = 12 + 16 * 2 = 44

Mr(Zn) = Ar(Zn) = 65

Б)Ne   В)CO2   Г)Zn​   А) CaCO3