Кількість речовини 30*10 в 23 степені молекул водню​


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

Для розв'язання цього завдання потрібно знати молярну масу водню (Н2). Вона дорівнює 2,016 г/моль.

Тоді можна скористатися формулою для обчислення кількості речовини:

n = N/N_A

де n - кількість речовини в молях, N - кількість молекул, N_A - число Авогадро (6,022 × 10^23 молекул в 1 молях).

Отже, розв'язуємо:

n = N/N_A = 3010^23 / 6,02210^23 = 4,98 моль

Таким чином, в 30*10^23 молекул водню міститься 4,98 моль речовини.

Объяснение: