Запиши хімічні рівняння за схемами, зазнач суму коефіцієнтів у дужках: Mg + HBr = MgBr2 + H₂ MgS +

O2 = MgO + SOz ww.dun P2O + H2O=H3PO4 FeBr2 + Br2 = FeBr3 допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Свинина Наталия.

Ось рівняння за вказаними схемами:

1. Mg + 2HBr = MgBr2 + H2 (2)

2. 2MgS + 3O2 = 2MgO + 2SO2 (2)

3. P4O10 + 6H2O = 4H3PO4 (1)

4. 2FeBr2 + Br2 = 2FeBr3 (1)