Дуже треба 14. Обчисліть масу солі та об'єм води, необхідні для приготування 30 г розчину з масовою

часткою солі 0,05.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Анастасия.

Ответ:

Для обчислення маси солі та об'єму води необхідно використовувати формулу:

маса солі = масова частка солі * маса розчину

об'єм води = маса розчину - маса солі

За даними, масова частка солі становить 0,05, а маса розчину дорівнює 30 г.

маса солі = 0,05 * 30 г = 1,5 г

об'єм води = 30 г - 1,5 г = 28,5 г

Отже, для приготування 30 г розчину з масовою часткою солі 0,05 потрібно 1,5 г солі та 28,5 г води.

Объяснение: