Дописати та урівняти рівняння хімічних реакцій: '''УРІВНЯТИ''' Mg+О2= ,,,; S+О2= ,,,,,; Zn+О2=…

; Р+О2= ,,,,,; C2H2+O2=… . ; Ca+О2=… ; Si+О2=… ; H2S+O2=…;

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Мария.

Ответ:

Mg + О2 = 2MgO

S + О2 = SO2

Zn + О2 = 2ZnO

P + О2 = P2O5

C2H2 + О2 = 2CO2 + H2O

Ca + О2 = 2CaO

Si + О2 = SiO2

H2S + О2 = SO2 + H2O

Отвечает Радевич Іванка.

2 Mg + O2 → 2 MgO

S + O2 → SO2

2 Zn + O2 → 2 ZnO

4 P + 5 O2 → 2 P2O5

2 C2H2 + 5 O2 → 2 H2O+ 4 CO2

2 Ca + O2 → 2 CaO

Si + O2 → SiO2

2 H2S + 3 O2 → 2 H2O + 2 SO2