Напишіть розв'язок і відповідь будь ласка. деревина містить приблизно 50% целюлози. Яку масу

глюкози можна одержати з 600кг деревини?

Ответы на вопрос

Отвечает Суздалева Лада.

Відповідь:

Целюлоза - це полімерна речовина, яка складається з повторюваних одиниць глюкози. Кожна молекула целюлози містить в собі приблизно 44% глюкози.

Отже, щоб визначити, яку масу глюкози можна одержати з 600 кг деревини, спочатку потрібно визначити масу целюлози в 600 кг деревини. За умовою задачі деревина містить 50% целюлози, тому маса целюлози в 600 кг деревини дорівнює:

m_целюлози = 0.5 * 600 кг = 300 кг.

Далі, щоб знайти масу глюкози, яку можна одержати з 300 кг целюлози, необхідно помножити масу целюлози на вміст глюкози у целюлозі (44%). Отже,

m_глюкози = 0.44 * 300 кг = 132 кг.

Отже, можна одержати близько 132 кг глюкози з 600 кг деревини.