Закінчити рівняння хімічних реакцій: А)C4H9NH2 + HBr→Б)NH2-CH2-COOH + Mg→В)CH3-CH(NH2)-COOH +

CaCO3→Обчисліть масу глюкози, яку можна одержати із 600кг деревини, масова частка целюлози в якій становить 60%.

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Сергей.

Ответ:

Объяснение:

А) C4H9NH2 + HBr → C4H10 + NH2Br

Б) 2NH2-CH2-COOH + 2Mg → 2NH2CH2COOMg + H2

В) 2CH3-CH(NH2)-COOH + 2Ca → 2CH3CH(NH2)COOCa + H2

2)

Знайдемо масу целюлози :

m(C6H10O5)n = 600 * 60% : 100% = 360 кг

Складемо РХР:

   360 кг                            х кг

(C6H10O5)n + nH2O = nC6H12O6

n = 1 моль                      n = 1 моль

M = 162 г/моль * n        M = 180г/моль * n

m = 162n  г                     m = 180n г

m(C6H12O6) = 360 * 180n : 162n = 400 кг