ДАМ 65 БАЛОВ Подробно решить Який об’єм води і скільки грамів солі необхідно, щоб приготувати 220

г розчину з масовою часткою 20%? подробно решить ​

Ответы на вопрос

Отвечает Қазақов Нұрғали.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо масу солі у розчині:

m(солі) = m(розч.) * w : 100% = 220 * 20% : 100% = 44 г

Вичислимо масу води:

m(Н2О) = m(розч.) - m(солі) = 220 - 44 = 176 г

Оскільки маса води чисельно дорівнює її об’єму, то

V(H2O) = 176 мл